Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji , jestem w trakcie sprawdzania uprawnień gdyż niektórzy użytkownicy nie mogą pisać postów , wszelkie błędy proszę raportować na rafisagatm@gmail.com
Z Poważaniem Rafał Lenarczyk

Dlaczego?

Dyskusja, zachwyty, pochwały i połajanki na temat Trzebnickiego Maratonu Rowerowego Żądło Szerszenia, na który zapraszamy 25.04.2015.
Leszek Marchel

Dlaczego?

Postautor: Leszek Marchel » 26 kwietnia 2015, 07:22 - ndz

Wczorajszy maraton dał mi wiele do myślenia.Trend szaleństwa na trasie jest coraz większy.Ktoś jadący wolniej nie jest traktowany jak rywal tylko zawalidroga.
Tak było na ok 10 km wczorajszej trasy gdzie grupa nadjeżdżająca zmiotła z trasy 2 osoby w tym mnie. Całkowity brak myślenia na trasie i brak komunikacji w pędzącej szaleńczo grupie spowodował wypadek gdzie starszy pan skończył maraton w karetce ja poobijany piszę te słowa.
Ludzie opamiętajmy się. To była prosta droga niczego z przeciwka.Czy warto dla kawałka blachy kaleczyć dwie osoby.
Nie w ten sposób zdobywa się trofea.Nie można mieć tu pretensji do organizatorów bo na głupotę nie ma rady.

Jedyne co buduje to fakt, że w naszym gronie znaleźli się dwaj lekarze dla których ważniejszy był człowiek niż wynik sportowy i we trójkę czekaliśmy na karetkę zabezpieczając poszkodowanego i trasę.Numerów nie pamiętam ale dzięki.

Pozostają jeszcze oprócz kwestii moralnych tzw. finansowe. Rower starszego pana to już złom, o kosztach leczenia nie wspomnę, sezon dla pana zakończony.
W przypadku wypadku komunikacyjnego byłyby jakieś konsekwencje tutaj nawet nie pogrożono palcem sprawcy.
Coś z takimi szaleńcami trzeba zrobić .Tylko co?
Poszkodowanemu panu z grupy 10.12 szybkiego powrotu do zdrowia.
Leszek (82 maratony)

Metalman

Re: Dlaczego?

Postautor: Metalman » 26 kwietnia 2015, 21:20 - ndz

Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami!
Pozdrower!

akacja
Kontaktowanie:

Postautor: akacja » 29 kwietnia 2015, 21:03 - śr

Testosteron? Szkoda, gdy nie szanuje się innych użytkowników drogi :evil:

Jankesb

Postautor: Jankesb » 02 maja 2015, 18:35 - sob

Takie zachowania przeczą sportowemu duchowi walki !!!!
Jeśli nikt nie poczuwa się do winy a wiemy kto jechał w grupie startowej powinno dojść do dyskwalifikacji całej grupy dla przestrogi. Jeśli nie będziemy reagować na takie zachowania zabijemy nasze imprezy sportowe. To są zawody dla amatorów a nie "WYCZYNOWCÓW" być może zmotywowanych dodatkowo suplementami gdzie tylko własne ego i nic poz tym. Jeśli setne sekundy są ważniejsze od zdrowia a być może i życia innego uczestnika zawodów to zaczyna się wyścig szczurów byle pierwszy byle szybciej i JA najważniejszy.
Takim zachowaniom powinniśmy stanowczo powiedzieć DOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Żądło Szerszenia - Trzebnica”