Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji , jestem w trakcie sprawdzania uprawnień gdyż niektórzy użytkownicy nie mogą pisać postów , wszelkie błędy proszę raportować na rafisagatm@gmail.com
Z Poważaniem Rafał Lenarczyk

Wrażenia po maratonie

remiorn

Wrażenia po maratonie

Postautor: remiorn » 06 czerwca 2016, 11:15 - pn

Była fajna impreza. Było ściganie. Szkoda, że przez upadek straciłem możliwość walki o zwycięstwo, ale zdarza się.
Mam natomiast poważne zastrzeżenia co do decyzji organizatora w sprawie dwóch kolegów, którzy przejechali pod zamkniętymi szlabanami.
Pozostawienie takiego zachowania bez jakiejkolwiek realnej kary świadczy o zupełnym braku odpowiedzialności organizatora.
Chociażby dlatego, że przez niektórych może to zostać odebrane jako zachęta do podobnego zachowania.
Bo skoro jedna, czy dwie osoby nie zostały ukarane, to jaka będzie decyzja jeśli sytuacja się powtórzy?
Czy wówczas też to pozostanie puszczone płazem?
A jeśli będzie nałożona jakaś kara, to dlaczego mają być stosowane różne standardy dla różnych osób?

Wspomnę jeszcze, że na każdym poważnym wyścigu, gdzie istnieje nieporównywalnie większy nacisk na wynik, takie zachowanie karane jest obecnie bezwzględną dyskwalifikacją.

Pozdrawiam
Remigiusz Ornowski

Wróć do „VI Supermaraton Jastrzębi Łaskich, Łask”