Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji , jestem w trakcie sprawdzania uprawnień gdyż niektórzy użytkownicy nie mogą pisać postów , wszelkie błędy proszę raportować na rafisagatm@gmail.com
Z Poważaniem Rafał Lenarczyk

jeszcze o "losowaniu"

Ireneusz L

jeszcze o "losowaniu"

Postautor: Ireneusz L » 14 maja 2017, 18:05 - ndz

Spóźnienie o minutę na start? Osoba nie będzie klasyfikowana. Brak numeru startowego przy odbiorze nagród? Nagroda przepada. Słowo „regulamin” na rozdaniu nagród było odmieniane przez wszystkie przypadki. A kiedy uczestnicy domagają się przestrzegania go przez organizatorów, to miły pan prowadzący uroczystość nazywa to hejtem.
Przykład ostatnio najwyraźniej idzie z góry i należy się oswoić, że przepisy nie są dla tych co je stanowią. Bo ci mogą sobie swobodnie je interpretować. „Kolejność alfabetyczna to tak samo jakby grupy były losowane” stwierdził w/w pan ze sceny zamykając dyskusję w temacie. A w ogóle to wszyscy się świetnie bawią, nie ma co się ekscytować i on woli sobie iść, wsiąść na rower zamiast siedzieć i odpowiadać na maile ze skargami.
A ja mam jakieś staroświeckie wymagania. Że zasady są zasadami, a regulamin częścią umowy zawieranej wraz z opłatą. Że miły konferansjer nie powie mi, że moje wpisy w obronie powagi imprezy pod nazwą Puchar Polski są hejtem.
Jeśli organizator nie widzi różnicy między losowaniem a układaniem list według wybranego przez siebie klucza, to w moim mniemaniu nie dorósł do organizacji mistrzostw gminy Kobylanka, nie mówiąc o imprezie rangi krajowej. I jeśli, jak powiedział, woli sobie iść na rower niż tracić czas na czytanie uwag uczestników, to niech się nie zdziwi, że zwłaszcza ci, którzy na wyjazd do Stargardu muszą poświęcić cały weekend i spore środki, następnym razem skorzystają z jego rady i pójdą popedałować na własnych śmieciach.

Awatar użytkownika
tasia
Kontaktowanie:

Re: jeszcze o "losowaniu"

Postautor: tasia » 16 maja 2017, 13:52 - wt

Smutne ale racja niestety.

Wróć do „II Maraton Szosowy dookoła jeziora Miedwie – Stargard”