Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji , jestem w trakcie sprawdzania uprawnień gdyż niektórzy użytkownicy nie mogą pisać postów , wszelkie błędy proszę raportować na rafisagatm@gmail.com
Z Poważaniem Rafał Lenarczyk

Gorzów odwołany?

Dyskusja, zachwyty, pochwały i połajanki na temat Gorzowskiego Maratonu Rowerowego, na który zapraszamy 27.06.2015.
9uru

Gorzów odwołany?

Postautor: 9uru » 12 czerwca 2015, 19:55 - pt

Czas się orgowie zdecydować. Jest impreza czy nie. Jak tak, to trzeba ruszyć tyłki. Nie każdy jest takim ślepym optymistą jak ci zapisani i hurraoptymistą jak ci co zapłacili. Zegar bije a strona jaka była taka jest. Podpisuję się pod wszystkimi uwagami powyżej. Brakuje podstawowych informacji a komunikat techniczny to kpina.

Metalman

Re: Gorzów odwołany?

Postautor: Metalman » 17 czerwca 2015, 14:04 - śr

Nie, moi Państwo, ja z Gorzowa rezygnuję. 70zł wolę przeznaczyć na wpisowe w Nietążkowie, gdzie są porządni, rzetelni i - co chyba najważniejsze - rzeczywiści organizatorzy. A nie jakieś widma z tabelkowaną stroną internetową. Szkoda, bo stare maratony gorzowskie stały na bardzo wysokim poziomie. Miłej jazdy, ale beze mnie.

Arek

Postautor: Arek » 18 czerwca 2015, 07:43 - czw

A ja pojadę.
Dajmy szansę organizatorom, ocenianie po jakości strony internetowej jest mało poważne.
Powodzenia.
Arek

Ireneusz L

Postautor: Ireneusz L » 18 czerwca 2015, 08:59 - czw

Ja w końcu dostałem odpowiedź mailową od organizatora z podanym nazwiskiem właściciela konta, na które opłaca się wpisowe. Pozwoliło mi to zrobić przelew. Nie miałem zamiaru nikogo zniechęcać, a tylko zwrócić uwagę organizatorom, że dla ludzi, którzy znają ich tylko z internetu, zniechęcające jest to co w nim umieszczono. Pozostaje mieć nadzieję i życzyć żeby wszystko się udało. Bardzo liczę na uzupełnienie komunikatu o awaryjne numery telefonów - dowództwa oraz zabezpieczenia medycznego, lub podanie tej informacji w pakiecie startowym.

Metalman

Postautor: Metalman » 18 czerwca 2015, 12:57 - czw

ocenianie po jakości strony internetowej jest mało poważne
Zgadzam się. Ale już ocenianie po jakości strony internetowej, jakości informacji na stronie internetowej, braku kluczowych informacji oraz setce błędów i niedociągnięć w komunikatach; wreszcie po totalnym braku zainteresowania organizatorów dyskusjami na forum jest bardziej zasadne.

Nie twierdzę, że nie będzie dobrej imprezy - być może będzie, życzę wszystkim jak najlepiej. Ja po prostu na taki "maraton wysokiego ryzyka" się nie piszę.

MaratonGorzowski

Postautor: MaratonGorzowski » 18 czerwca 2015, 22:09 - czw

Ciekawy wątek ... tylko dlaczego pisany przez Jedną znaną nam Osobę ??? Gdy tylko , pojawiają się pytania Prosimy o kontakt : 503 778 169 ... Na każde pytanie odpowie Piotr C. a gdy zajęty to oddzwoni ... Zapraszamy do Racławia . .....

Ireneusz L

Postautor: Ireneusz L » 18 czerwca 2015, 22:39 - czw

Nie wiem czy to o mnie chodzi, ale jeśli tak, to się nie ukrywam - nie potrzeba tu detektywa.
Ten telefon jest podany na Waszej stronie w kratce starostwa powiatu - patrona, a nie organizatora imprezy. Stąd indagowałem Was mailem, a także tu na forum. Na maila dostałem odpowiedź po tygodniu, a na pierwsze upomnienie się o podstawowe informacje poprzez forum dopiero dziś - po dobrym miesiącu. Co zresztą odpowiedzią nie jest tylko bliżej nieokreśloną pogróżką typu "wiem kim jesteś". Lekko niestosowną, bo pisałem po to, żeby móc do Was przyjechać. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Metalman

Postautor: Metalman » 19 czerwca 2015, 11:33 - pt

O matko, Panie Piotrze C., ja rozumiem, że nie każdy musi być polonistą, ale Pańskich postów po prostu nie da się czytać. Proszę mniej molestować klawisz kropki na klawiaturze! Pozdrawiam.

Wróć do „Gorzowski Maraton Rowerowy - Gorzów Wielkopolski”